Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

T-Mobile sponsorem filmu dokumentalnego o Polakach wspierających Ukraińców

„Superheroes” to dokument pokazujący wyjątkową solidarność w niezwykle trudnej sytuacji, w której znaleźli się nasi sąsiedzi (screen: YouTube/Sonovision)

Dokument „Superheroes” w reżyserii Szymona Gonery, który będzie miał premierę kinową 25 listopada, opowiada o pomocy Polaków dla zaatakowanej przez Rosję Ukrainy. T-Mobile został sponsorem tej produkcji.

„Superheroes” to dokument pokazujący wyjątkową solidarność w niezwykle trudnej sytuacji, w której znaleźli się nasi sąsiedzi.

Czytaj też: "Jestem kobietą" marki Yes z nagrodą Grand Prix YouTube Works Awards 2022

"Przypominanie o tej solidarności i tym samym ponowne inspirowanie nas wszystkich do działania pozostaje kluczowe zwłaszcza teraz, gdy maraton pomocy trwa już od pewnego czasu i wielu osobom kończą się już pokłady energii" – powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektorka departamentu komunikacji korporacyjnej i CR w T-Mobile Polska.

Złotówka z każdego biletu sprzedanego w polskich kinach przeznaczona będzie na zbiórkę Fundacji SiePomaga na rzecz pomocy Ukrainie. Film trafił do polskich kin w piątek, 25 listopada.

Czytaj też: Poznaliśmy zwycięzców IAB MIXX Awards 2022. Gong, Starcom i ING wśród zwycięzców

(AMS, 28.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.