Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Antena HD bez części planowanych polskich programów. Powodem "nadchodzący kryzys"

Według Nielsen Media w październiku br. Antena HD miała 0,33 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej 4+ (screen: YouTube/Archwista22)

Naziemny kanał Antena HD (MWE Newtorks) zrezygnował z planowanych na ten rok kolejnych polskich programów. Powodem jest "nadchodzący kryzys".

W jesiennej ramówce stacji Antena HD miały znaleźć się trzy polskie produkcje: "Zakręcone zwierzątka" z filmikami przedstawiającymi zwierzęta, talk-show "Proszę sobie zarezerwować czas" oraz jeszcze jeden program, o którego szczegółach stacja nie chciała informować.

Czytaj też: Wydawnictwo Bauer zamyka pięć tytułów i zwalnia ludzi. "Kryzys na rynku"

Ostatecznie w ofercie pojawiły się tylko "Zakręcone zwierzątka". – Nie mamy na tę chwilę planów produkcyjnych, to wszystko ze względu na nadchodzący kryzys – mówi Karol Warda, dyrektor kanałów telewizyjnych i produkcji w grupie MWE Networks. Jak dodaje: – Na pewno zajmiemy się małymi produkcjami na początku stycznia.

Według Nielsen Media w październiku br. Antena HD miała średnio 0,33 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej 4+ po wzroście z 0,31 proc. w październiku 2021.

Czytaj też: Boniek i śmietanka polskiego biznesu podpisali list otwarty ws. Sawickiego, szefa Kanału Sportowego

(MNIE, 25.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.