Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Skorwider odwołana z zarządu Polska Press

Małgorzata Skorwider odpowiadała m.in. za nowe technologie, weszła też w skład zarządu odrębnej spółki odpowiadającej za nowy portal grupy – i.pl. (fot. Polska Press/materiały prasowe)

Małgorzata Skorwider została odwołana z zarządu Polska Press. Jej kompetencje przejął prezes grupy Stanisław Bortkiewicz.

Do zmiany w strukturze zarządu doszło w środę. Obecnie tworzą go Stanisław Bortkiewicz, Dorota Kania i Miłosz Szulc. Skorwider została usunięta z zarządu decyzją właściciela PPG – PKN Orlen – wynika z komunikatu rozesłanego wewnątrz grupy.

Czytaj też: Z "Faktem" żegna się część dziennikarzy oddziałów regionalnych

W rozmowie z "Presserwisem" Małgorzata Skorwider nie chciała komentować decyzji właściciela PPG. 

Małgorzata Skorwider odpowiadała m.in. za nowe technologie, weszła też w skład zarządu odrębnej spółki odpowiadającej za nowy portal grupy – i.pl. Zajmowała się również obszarami związanymi z komunikacją grupy i wizerunkiem.

Małgorzata Skorwider ma 20-letnie doświadczenie w digitalizacji i transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Specjalizuje się w budowie struktur marketingowych i mediowych. Przed Polska Press pracowała m.in. w agencjach kreatywnych i mediowych OS3, Grey i Ogilvy interactive. Była też związana z Grupą Neuca z rynku ochrony zdrowia oraz z agencją marketingu farmaceutycznego NEKK, gdzie była prezeską i CEO.

Czytaj też: „Dziennik Wschodni” w nowych rękach, odwołano naczelnego

(PAR, 25.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.