Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lionel Messi ambasadorem PUBG Mobile

PUBG Mobile to gry typu battle royale (fot. materiały prasowe)

Piłkarz Lionel Messi został ambasadorem gry na telefony komórkowe PUBG Mobile. W ramach współpracy z zawodnikiem w grze pojawią się piłkarskie dodatki, a polscy kibice będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami.

W związku z podpisaną umową w grze pojawią się specjalne ubrania, sprzęt piłkarski oraz buty piłkarza. Zaplanowano również specjalny event pod tytułem "Messi Exploration".

Czytaj też: Od marca sponsorzy PZPN uzyskali ekwiwalent reklamowy w wysokości 612 mln zł

Akcji w Polsce towarzyszy konkurs, w ramach którego autorzy najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie "Co łączy PUBGM i piłkę nożną?” będą mogli wygrać nagrody rzeczowe, jak i możliwość zagrania z youtuberem Przemysławem "Dizowskyym" Woźnicą. 

Dla Messiego to druga kooperacja gamingowa w tym miesiącu. 29 listopada w grze "Warzone 2.0" uczestnicy dostaną możliwość kupienia postaci piłkarza, w której będą mogli poruszać się po mapie gry.

Czytaj też: Betclic zaczyna kampanię "Misja Dubaj"

(KAP, 22.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.