Temat: telewizja

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial HBO Max "Odwilż" doczeka się kontynuacji. Ruszyły zdjęcia do drugiej serii

Drugi sezon opowiadać będzie o dalszych losach policjantki, Katarzyny Zawiei, granej przez Katarzynę Wajdę (fot. materiały prasowe)

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu HBO Max "Odwilż" z Katarzyną Wajdą w roli głównej.

Drugi sezon opowiadać będzie o dalszych losach policjantki, Katarzyny Zawiei, granej przez Katarzynę Wajdę. Za produkcję serii odpowiadają: Bogumił Lipski (producent) i Johnathan Young (executive producent HBO Max). Producentem wykonawczym jest Magnolia Films. HBO Max nie ujawnia na razie daty premiery nowych odcinków.

Czytaj też: Polsat bez kolejnych sezonów "Świata według Kiepskich", ale na emisję czeka jeszcze jeden odcinek specjalny

– Po połączeniu się WarnerMedia i Discovery, w ramach procesu prowadzącego do złączenia HBO Max i Discovery+ w jedną globalną platformę streamingową, przeprowadzono przegląd europejskich projektów będących na etapie produkcji i postprodukcji. Przed ogłoszeniem decyzji o zaprzestaniu dalszych prac w Europie Środkowo-Wschodniej nad nowymi tytułami dla HBO Max oraz zmianą priorytetów i położeniem nacisku na zlecanie i pozyskiwanie treści dla połączonego biznesu, kilka nowych projektów otrzymało już wcześniej zielone światło. Jednym z nich jest właśnie nowy sezon serialu Max Original »Odwilż«" – informuje Agnieszka Pelc-Sławińska, senior PR coordinator w HBO Max.

Pierwszą serię "Odwilży" wyreżyserował Xawery Żuławski według scenariusza Marty Szymanek. Sześcioodcinkowy serial miał premierę 1 kwietnia 2022 roku jednocześnie w 61 krajach w Europie, Ameryce Łacińskiej, na Karaibach i w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj też: Dariusz Szpakowski: mundial w Katarze jest moim ostatnim

(KOZ, 18.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.