Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Prosto z mistrzostw" to codzienny format wideo WP na mundial w Katarze

Wirtualna Polska do Kataru wysłała trzech dziennikarzy (fot. materiały prasowe)

Wirtualna Polska w czasie mundialu emitować będzie program wideo "Prosto z mistrzostw".

Program "Prosto z mistrzostw" emitowany będzie od 20 listopada codziennie o godz. 10.30 i po meczach Polaków. Prowadzącym będzie Marcin Musiał, a w jego zastępstwie Dariusz Tuzimek. Gospodarze porozmawiają z ekspertami, m.in.: Michałem Pazdanem, Łukaszem Gikiewiczem, Radosławem Gilewiczem, Michałem Listkiewiczem, Piotrem Żelaznym.

W trakcie trwania programu planowane są łączenia z wysłannikami WP do Kataru: Dariuszem Faronem, Mateuszem Skierawskim i Pawłem Kapustą.

Na czas mistrzostw przygotowane zostały specjalne boksy tematyczne dla strony głównej WP i o2.

Działania WP SportoweFakty wspiera kampania promocyjna w telewizji, radiu, mediach społecznościowych, kinach, na nośnikach reklamy zewnętrznej, a także w kanałach własnych WP. Dział marketingu Wirtualnej Polski przygotował promocję we własnym zakresie.

(KOZ, 17.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.