Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziś do sprzedaży z "Przeglądem Sportowym" trafił "Skarb Kibica" Mistrzostw Świata 2022

16 listopada udostępniono terminarz turnieju z miejscem do wpisywania wyników, a dzisiaj, 18 listopada – "Skarb Kibica" Mistrzostw Świata 2022

Dziś, w piątek 18 listopada, do sprzedaży razem z „Przeglądem Sportowym" trafił "Skarb Kibica" poświęcony piłkarskim Mistrzostwom Świata w Katarze. Specjalny dodatek liczy 204 strony.

18 listopada ukazuje się "Skarb Kibica" Mistrzostw Świata 2022, najważniejszy spośród wszystkich trzech dodatków "Przeglądu Sportowego" na mundial.

Czytaj też: Platforma Canal+ włączy kanał TVP 4K z meczami piłkarskiego mundialu

"Jedyny prawdziwy Skarb Kibica od jutra w kioskach wraz z @przeglad Kadry zespołów, opisy naszych reprezentantów, trenerów, terminarz turnieju, gwiazdy, mundial w TV, statystyki i wiele fajnych rozwiązań graficznych. 204 strony!" – cieszy się Paweł Wołosik z "PS".

"Przegląd Sportowy" przygotował jeszcze dwa inne wydawnictwa – 10 listopada do sprzedaży trafił "Skarb Kibica" poświęcony historii piłkarskich Mistrzostw Świata, a 16 listopada udostępniono terminarz turnieju z miejscem do wpisywania wyników.

Press
Press

Przypomnijmy, że w związku z rosnącymi cenami papieru i energii „Przegląd Sportowy” od początku roku będzie wydawany jedynie dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Decyzją zarządu RAS Polska z rynku zniknie papierowa wersja magazynu "Auto Świat", zakończona zostanie również działalność serwisów Literia.pl i VOD.pl. Koncern ogłosił zwolnienia grupowe – ich proces ma ruszyć 16 listopada. Pracę stracić ma 8 proc. zatrudnionych na etacie, czyli około 120 osób.

Czytaj też: Finał piłkarskiego mundialu najdroższy w cenniku TVP na grudzień

(MZD, 18.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.