Temat: programy telewizyjne

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W 2023 roku w Playerze "Pati", spin-off "Skazanej"

Pati, w którą wciela się Aleksandra Adamska, to koleżanka Alicji Mazur z celi (fot. materiały prasowe)

W przyszłym roku w Playerze zadebiutuje spin-off "Skazanej". "Pati" – z Aleksandrą Adamską w roli głównej – będzie historią Patrycji Cichy, zanim trafiła do więzienia.

Pati, w którą wciela się Aleksandra Adamska, to koleżanka Alicji Mazur (grana przez Agatę Kuleszę) z celi. Główna bohaterka, zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na Pati spadał obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki.

Czytaj też: Andrzej Piaseczny śpiewa "30 lat minęło jak jeden dzień" na urodziny Polsatu

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też m.in. Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter i Magdalena Walach. Serial będzie miał sześć odcinków. 

Projekt "Pati" od początku rozwijany jest przez zespół produkcji fabularnej TVN. Scenariusz powstał we współpracy ze scenarzystkami serialu "Skazana". Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk, a za zdjęcia Klaudiusz Dwulit. Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialny jest Andrzej Kowalski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentką Katarzyna Czarnecka.

Z kolei w listopadzie w Playerze zadebiutuje drugi sezon "Skazanej" z Agatą Kuleszą w roli głównej.

Czytaj też: Wojciech Mucha nie jest już w Polska Press naczelnym "Dziennika Polskiego" i "Gazety Krakowskiej"

(KOZ, 07.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.