Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Biuro reklamy TVP będzie współpracować z Kanałem Sportowym

Współpraca będzie obejmowała sprzedaż reklam wokół treści wideo na nowej platformie Kanalsportowy.pl oraz w aplikacjach (screen: YouTube/Bądźmy Razem. TVP, YouTube/Kanał Sportowy Extra)

Biuro reklamy TVP rozpoczęło współpracę z Kanałem Sportowym przy sprzedaży reklam wokół treści wideo na nowej platformie Kanalsportowy.pl oraz w jego aplikacji mobilnej i na Smart TV.

Strona internetowa Kanalsportowy.pl oferuje dostęp zarówno do programów na żywo, jak i do archiwum. Docelowo pojawią się na niej też formaty specjalne i wydarzenia, do których wydawca pozyska prawa.

Czytaj też: Kierownictwo Onetu zablokowało wywiad swoich dziennikarzy w Kanale Sportowym

Kanał Sportowy udostępnił już użytkownikom swoją aplikację mobilną w wersji na systemy iOS oraz Android, a wkrótce pojawi się też aplikacja na Smart TV w wersjach na urządzenia z Android TV oraz dla telewizorów Samsung i LG.

Wcześniej Kanał Sportowy funkcjonował tylko na YouTube, gdzie subskrybuje go ponad 911 tys. osób.

Kanał Sportowy istnieje od końca 2019 roku. Został założony przez czterech dziennikarzy sportowych: Mateusza Borka, Tomasza Smokowskiego, Krzysztofa Stanowskiego i Michała Pola.

Czytaj też: Nowy „Press”: Jacoń mówi o walce i bezbronności, Manowska koloryzuje, Lis nadal milczy, a Świrski tropi zdrajców

(MNIE, 04.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.