Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Igor Błachut i Marek Rudziński skomentują skoki w TVN i Eurosport 1

Puchar Świata w skokach rozpoczyna się 5 listopada od zawodów w Wiśle (fot. materiały prasowe)

Igor Błachut i Marek Rudziński w tym sezonie, czyli tak jak i w zeszłym, będą komentować skoki narciarskie w TVN i Eurosport 1.

Reporterem relacjonującym wydarzenia spod skoczni w obu stacjach będzie Kacper Merk, a podczas wybranych konkursów widzowie TVN zobaczą również Krzysztofa Skórzyńskiego.

Czytaj też: UOKiK chce wyjaśnień w sprawie usterek technicznych w Viaplay, Polsat Box Go i Canal+ Online

Osobne będą z kolei studia towarzyszące transmisjom. W TVN poprowadzą je Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, których stałymi gośćmi będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Studia Eurosportu prowadzić będą natomiast Paweł Kuwik i Michał Korościel, a wśród gości oprócz Magdaleny Pałasz i Jakuba Kota widzowie zobaczą również m.in. Krzysztofa Bieguna i Wojciecha Topora.

Podczas zawodów w Wiśle i Zakopanem, a także najważniejszych konkursów, czyli Mistrzostw Świata i Turnieju Czterech Skoczni studia będą realizowane na miejscu wydarzeń.

Puchar Świata w skokach rozpoczyna się 5 listopada w Wiśle. Podobnie jak w ubiegłym sezonie TVN pokaże konkursy PŚ w skokach narciarskich mężczyzn rozgrywane w Polsce i – po raz pierwszy – rywalizację z Mistrzostw Świata w Planicy. Konkursy mieszane transmitowane będą w Metrze.

Czytaj też: Zwolnienia grupowe w RAS Polska rozpoczną się 16 listopada

Wszystkie konkursy oglądać będzie można w Eurosport 1, także te w Wiśle i Zakopanem (obie imprezy zobaczą również widzowie TVP). W Eurosport 1 widzowie obejrzą dodatkowo piątkowe kwalifikacje, a także większość konkursów kobiet. W Eurosporte Extra w Playerze dostępne będą wszystkie transmisje z kanałów telewizyjnych, a także – dodatkowo – niedzielne kwalifikacje.

(KOZ, 03.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.