Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Październik 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Po 10 latach Piotr Zychowicz przestanie być naczelnym „Historii do Rzeczy"

Zychowicz jest publicystą historycznym, prowadzi na YouTubie kanał Historia Realna (screen: YouTube/Historia Realna)

Od 1 listopada Piotr Zychowicz nie będzie już redaktorem naczelnym magazynu „Historia Do Rzeczy”. Jego miejsce zajmie dotychczasowy zastępca Maciej Rosalak.

„Od 1 listopada nie będę już redaktorem naczelnym »Historii Do Rzeczy«. Nie będę również sprawował żadnych funkcji w »Do Rzeczy«. Będę natomiast współpracował z wydawnictwem jako publicysta. Czytelnikom i Redakcji dziękuję za świetne 10 lat!” – napisał na Twitterze Piotr Zychowicz.

Czytaj też: TVP zamawia prasę – największe zapotrzebowanie ma na tygodnik "Sieci"

Zychowicz jest publicystą historycznym, prowadzi na YouTubie kanał Historia Realna. 22 listopada ukaże się jego kolejna książka – „Ukraińcy", opisująca najbardziej kontrowersyjne wydarzenia z historii relacji polsko-ukraińskich.

Nowy redaktor naczelny „Historii Do Rzeczy” Maciej Rosalak to dziennikarz, historyk i publicysta, w przeszłości związany z „Rzeczpospolitą”.

Czytaj też: Część dzienników bez wydań w poniedziałek przed dniem Wszystkich Świętych

(MZD, 26.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.