Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Październik 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezenter brytyjskiego radia zmarł na antenie na atak serca

Muzyka nagle ucichła, a kilka minut później znów zaczęła grać. Słuchacze nie wiedzieli, co było powodem przerwy (screen: YouTube/Sean Musa Carter)

Lokalne radio GenX z angielskiego Suffolk poinformowało, że jego prezenter Tim Gough zmarł w poniedziałek podczas porannej audycji. 55-letni dziennikarz doznał ataku serca.

GenX Radio napisało w komunikacie: "Nasz szok i zdruzgotanie są nie do opisania". Stacja poinformowała, że prezenter zmarł o 7.50 rano. Muzyka nagle ucichła, a kilka minut później znów zaczęła grać. Słuchacze nie wiedzieli, co było powodem przerwy. Do sieci trafiło nagranie audycji – 25 minut przed momentem krytycznym.

Czytaj też: Adidas kończy współpracę z Kanye Westem za mowę nienawiści i antysemityzm

Jim Gough większość życia spędził w Suffolk. Karierę rozpoczynał w Radio Orwell w Ipswich w 1986 roku. Później pracował w kilku w stacjach radiowych, w tym w Trent FM, Leicester Sound, Saga Radio i Smooth Radio.

(MAC, 26.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.