Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ostatni serial Morawskich. To autorzy „Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym”

W serialu "Miłość z internetu" zostaną przedstawieni bohaterowie, którzy szukali partnerów poprzez serwisy randkowe (fot. Pixabay.com)

"Miłość z internetu", ostatni wspólny serial dokumentalny Ireny i Jerzego Morawskich, będzie nadawany od listopada w poniedziałkowe wieczory w Polsat Cafe.

"Miłość z internetu" stanowi kontynuację "Kochanków z internetu", zrealizowanych przez Morawskich w 2006 roku dla głównej anteny Polsatu. W serialu "Miłość z internetu" zostaną przedstawieni bohaterowie, którzy szukali partnerów poprzez serwisy randkowe. Cykl składa się z dwunastu półgodzinnych odcinków.

Czytaj też: Sylwester w Polsacie ponownie z województwem śląskim, a w TVP – z Zakopanem

"Miłość z internetu" będzie można śledzić od 7 listopada, w poniedziałki o 22 w Polsat Cafe. Serial zajmie pasmo programu "Kulisy Tańca z gwiazdami", którego emisja zakończy się 31 października.

Irena Morawska zmarła w sierpniu tego roku w wieku 68 lat. Razem z mężem Jerzym Morawskim zrealizowali m.in. seriale "Chłopaki do wzięcia", "Drwale", "Czas wojowników" i "Kloszard Story" (wszystkie dla Polsat Play) oraz np. "Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym" (TVP).

Czytaj też: Radio Maryja usuwa audycję z homofobicznymi wypowiedziami wiceministra sprawiedliwości

(MNIE, 21.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.