Dział: RADIO

Dodano: Październik 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Brzozowski i Michał Karbowiak z podcastem "Mafia futbolowa" na platformie Tok FM

Nowy cykl o futbolu liczy sześć odcinków (fot. materiały prasowe)

Od czwartku na platformie Tok FM słuchać będzie można nowego podcastu "Mafia futbolowa". 

"Lata 90. XX w. w polskiej piłce nożnej były czasem jednej z największych afer korupcyjnych w historii sportu w Polsce. Złożyły się na nią setki ustawionych spotkań i oskarżonych oraz sądowe procesy, z których niektóre ciągną się aż do dziś" - zapowiada nowy podcast rozgłośnia. 

W sześcioodcinkowej serii opowiedzą o tym Artur Brzozowski z "Gazety Wyborczej" i Michał Karbowiak, w przeszłości dziennikarz "GW".

Pierwszy odcinek cyklu "Mafia futbolowa" pojawi się na platformie Tok FM i na Spotify na kanale Tok FM Select w czwartek 20 października o 12 i będzie dostępny dla wszystkich internautów. Jednocześnie ukaże się też druga część cyklu, której - podobnie jak kolejnych, udostępnianych już co tydzień - będą mogli słuchać subskrybenci Tok FM Premium na Tokfm.pl i w aplikacji mobilnej Tok FM.

(KOZ, 20.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.