Temat: reklama

Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Krakowskiego Biura Festiwalowego odeszła jego dyrektorka

Magdalena Doksa-Tverberg miała odejść z powodu konfliktu ze spółką Kraków 5020 (screen: Kbf.krakow.pl)

Magdalena Doksa-Tverberg po pół roku odchodzi ze stanowiska dyrektorki Krakowskiego Biura Festiwalowego.

"Dostałam od prezydenta Majchrowskiego propozycję nie do odrzucenia, dla mnie oznaczającą szansę na rozwój. Dlatego ją przyjęłam" – powiedziała "Gazecie Wyborczej" Magdalena Doksa-Tverberg. Dyrektorką Krakowskiego Biura Festiwalowego była od lutego 2022 roku.

Czytaj też: Książka Roszkowskiego jednak czegoś nauczy. Startuje akcja #hakujemy_HiT

Według informacji "GW" Doksa-Tverberg może przejść do Agencji Rozwoju Miasta Krakowa. Powodem jej odejścia – zdaniem gazety – miał być konflikt ze spółką Kraków 5020, którą kieruje była szefowa KBF Izabela Błaszczyk.

Magdalena Doksa-Tverberg była związana z wydziałem kultury i dziedzictwa narodowego Urzędu Miasta Krakowa od 2004 roku. W latach 2011-2016 pełniła funkcję kierowniczą w wydziale promocji, a od 2016 roku – zastępczyni dyrektora w wydziale kultury i dziedzictwa narodowego.

Czytaj też: W Feno powstał dział content marketingu pod kierownictwem Natalii Piechuty

(KOZ, 03.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.