Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Film o Annie Przybylskiej już w tym tygodniu. Produkcja TVP, jak o Krawczyku i Maryli

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku w wyniku choroby nowotworowej. Miała 36 lat

Dokument „Ania" o aktorce Annie Przybylskiej pojawi się w kinach już 7 października. Wyprodukowała go Telewizja Polska, a jego reżyserami są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, którzy wcześniej zrealizowali dla TVP filmy dokumentalne "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie" oraz "Maryla. Tak kochałam". Producentem jest z kolei Paweł Gajewski.

Na realizację dokumentu "Ania" zgodziła się rodzina zmarłej aktorki. W filmie mają zostać wykorzystane m.in. nagrania z archiwum rodzinnego. 

Film „Ania” zawierać będzie niepublikowane dotąd materiały filmowe oraz wspomnienia rodziny i przyjaciół aktorki. Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominać będą m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Jak zauważa TVP, „nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów, m.in.: Cezarego Pazury, Michała Żebrowskiego, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Pawła Wawrzeckiego, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Katarzyny Bujakiewicz, Andrzeja Piasecznego”.

Pojawił się już oficjalny zwiastun filmu:

„W mojej opinii film jest w większości radosny. Taki jak Ania. Będą jednak w nim też momenty smutne, trudne i wzruszające, bo wszyscy wiemy jak ta historia się skończyła” – mówi Krystian Kuczkowski.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku w wyniku choroby nowotworowej. Miała 36 lat. Największą popularność przyniosły jej role w serialach "Złotopolscy" i "Daleko od noszy".

(MAT, 02.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.