Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dyrektor TAI Jarosław Olechowski z kolejną funkcją w TVP

Jarosław Olechowski kolejne funkcje zaczął pełnić po zmianie w zarządzie TVP (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, został pełnomocnikiem zarządu Telewizji Polskiej.

Jak informuje biuro prasowe spółki, Jarosław Olechowski jest teraz pełnomocnikiem zarządu ds. koordynacji działalności oddziałów terenowych, Telewizyjnej Agencji Informacyjnej i TVP 3 w zakresie krajowych audycji informacyjnych i publicystycznych. Dodatkowo Olechowski pełni obowiązki dyrektora TVP 3 i TVP Warszawa. Funkcje objął po powołaniu Mateusza Matyszkowicza na prezesa TVP. 

Jarosław Olechowski pracował m.in. w "Newsweek Polska", "Rzeczpospolitej" i TV Puls, z telewizją publiczną związał się w 2008 roku. Przeszedł drogę od reportera "Wiadomości" TVP 1, aż do szefa tego programu, gdy zastąpił Marzenę Paczuską (w sierpniu 2017 roku). W 2018 roku Olechowski zaczął kierować Telewizyjną Agencją Informacyjną.

(KOZ, 29.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.