Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Sekielski prowadzącym nowy program wideo "Debata Newsweeka"

"Przedstawimy nawet najbardziej skrajne stanowiska, ale zawsze zderzymy je z faktami" – zapowiada Tomasz Sekielski (fot. materiały prasowe)

W portalu Onet.pl i w serwisie Newsweek.pl można oglądać nowy program wideo "Debata Newsweeka", który prowadzi redaktor naczelny tygodnika Tomasz Sekielski.

Według zapowiedzi mają to być cotygodniowe dyskusje o najistotniejszych wydarzeniach w Polsce i na świecie.

Czytaj też: Tomasz Lis idzie na ugodę z Bogdanem Rymanowskim. "Lepsza niż wieloletni spór sądowy"

"W czasach zaniku prawdziwej debaty publicznej tworzymy przestrzeń, w której będziemy konfrontować opinie i poglądy w sprawach najważniejszych dla naszego kraju" – wyjaśnił w komunikacie Tomasz Sekielski, naczelny "Newsweek Polska". "Przedstawimy nawet najbardziej skrajne stanowiska, ale zawsze zderzymy je z faktami" – zapowiedział.

W pierwszym wydaniu "Debaty Newsweeka" – pokazanym w niedzielę 25 września – wzięli udział: Łukasz Warzecha (dziennikarz i publicysta), Piotr Niemczyk (ekspert ds. służb specjalnych, były zastępca szefa UOP), Tomasz Awłasewicz (dziennikarz, ekspert ds. służb specjalnych, popularyzator wiedzy o roli kontrwywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa) i płk Andrzej Sąsiadek (wieloletni pracownik kontrwywiadu).

"Debatę Newsweeka" będzie można oglądać w niedziele o 9 na stronie głównej Onetu. Po premierze w Onecie program ma być dostępny dla subskrybentów w serwisie Newsweek.pl.

Czytaj też: Radio 357 zamierza posadzić 3,57 hektara lasu. Ruszyła zbiórka

Tomasz Sekielski jest również jednym z prowadzących "Onet rano" w Onecie.

(KOZ, 26.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.