Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Szczęśniak z Oko.press z audycją w Tok FM. W paśmie, które dotąd zajmował Najsztub

Program Agaty Szczęśniak będzie emitowany w poniedziałki w godz. 15-16.40 (fot. materiały prasowe)

Dziennikarka Oko.press Agata Szczęśniak poprowadzi w poniedziałki audycję "Jest temat!" w radiu Tok FM. Wcześniej w tym paśmie audycję miał Piotr Najsztub.

Agata Szczęśniak co tydzień będzie rozmawiać z badaczkami, artystkami i politykami o tym co ważne, a nie doraźne - o wyzwaniach, ideach i książkach. Każda z audycji będzie miała swój temat przewodni, który zostanie omówiony i przedstawiony z różnych perspektyw. Stałym punktem programu będzie też autorski przegląd prasy polskiej i zagranicznej.

Program Agaty Szczęśniak będzie emitowany w poniedziałki w godz. 15-16.40. Wcześniej w tym paśmie audycję miał Piotr Najsztub.

Press

Agata Szczęśniak pracuje w serwisie Oko.press. Była współzałożycielką i wieloletnią wicenaczelną "Krytyki Politycznej", a także redaktorką w "Gazecie Wyborczej". 

"Jest temat!" to trzecia wrześniowa nowość na antenie Radia Tok FM. Pierwszą był felieton kulinarny "Otwarta kuchnia" Pauliny Nawrockiej-Olejniczak (w poniedziałki o 19.20), drugą - program Adama Bodnara "BOS - Bodnar o Społeczeństwie" (w poniedziałki o 21).

(KOZ, 22.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.