Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patricia Kazadi poprowadzi "Perfect Picture" w TVN Siedem. Emisja w piątkowe wieczory

Program poprowadzi aktorka Patricia Kazadi (fot. materiały prasowe)

Program "Perfect Picture", w którym znane osoby będą rywalizowały w wykonywaniu fotografii, będzie emitowany w TVN Siedem w piątkowe wieczory.

W programie weźmie udział osiem osób znanych z telewizji czy aren sportowych. Pierwszą ujawnioną uczestniczką jest aktorka Ada Fijał. Show poprowadzi prezenterka Patricia Kazadi, a wspierać ją będzie fotografka Zofia Promińska. Program produkuje Golden Media Polska.

„Perfect Picture” ma przybliżyć widzom świat fotografii i pokazać, że dobre zdjęcia mogą robić wszyscy. Każdy z ośmiu odcinków to inny temat przewodni, w ramach którego na uczestników czekają dwa zadania.

Marka Canon jest głównym partnerem „Perfect Picture”. W ramach współpracy firma dostarczyła uczestnikom aparaty fotograficzne i obiektywy z systemu EOS R, które posłużą do wykonania konkursowych zadań. Ponadto Canon przekaże nagrody dla zwycięzcy programu.

Czytaj też: "Mam talent" przyciąga 1,5 mln widzów do TVN. Stacja liderem w 16-49

"Perfect Picture" będzie nadawany w piątki o 19.30, od 7 października. W związku z jego wprowadzeniem do ramówki TVN Siedem zrezygnuje z piątkowych emisji serialu "Papiery na szczęście", który od października będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o 20.

(MNIE, 23.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.