Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Firma Izabeli Janachowskiej szykuje program o zmianie nawyków żywieniowych

Wedding Dream Group produkuje też "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" dla Polsatu (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Firma Wedding Dream Group Izabeli Janachowskiej przygotowuje program o tematyce dietetycznej, w którym wezmą udział rodziny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że cykl jest planowany do emisji w kanałach Grupy Polsat Plus.

Trwają poszukiwania uczestników projektu. Dzięki udziałowi w programie będą mogli dowiedzieć się, jak skomponować zdrowy posiłek i jak poradzić sobie z nadwagą. Pomogą im w tym eksperci, którzy podpowiedzą, jak wyrobić w sobie zdrowe nawyki żywieniowe.

Czytaj też: Janachowska przeszła z TVN Style do Polsatu, poprowadzi "Taniec z gwiazdami"

Wedding Dream Group produkuje też "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" dla Polsatu oraz "Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej" i "Śluby gwiazd" dla Polsat Cafe.

(MNIE, 16.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.