Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Janachowska przeszła z TVN Style do Polsatu, poprowadzi "Taniec z gwiazdami"

Izabela Janachowska dotychczas była związana z TVN Style i TLC Polska (fot. Jakub Kamiński/East News)

Tancerka i prezenterka Izabela Janachowska odeszła z TVN Style. Zaczyna pracę w Polsacie, w którym dołączy do grona prowadzących "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Biuro prasowe TVN Grupa Discovery nie chce komentować odejścia prezenterki. W TVN Style i TLC Polska Janachowska prowadziła formaty o tematyce ślubnej, np. "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" oraz "Panny młode ponad miarę".

Biuro prasowe Polsatu wyjaśnia, że Janachowska dołączy do dotychczasowych prezenterów "Tańca z gwiazdami" - Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny. Program poprowadzi więc troje równorzędnych gospodarzy. Stacja tłumaczy, że choć Sykut-Jeżyna ma w tym sezonie więcej obowiązków, bo wystąpi też w "Twoja twarz brzmi znajomo", będzie pojawiała się w każdym odcinku "Tańca z gwiazdami". Nie ustalono jeszcze, kto będzie gospodarzem "Kulis Tańca z gwiazdami" w Polsat Cafe. Dotychczas prowadziły je Agnieszka Hyży i Paulina Sykut-Jeżyna.

12. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" będzie można śledzić od 30 sierpnia w nowym paśmie - w poniedziałki o 20.

(MNIE, 23.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.