Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Meghan Markle odwołała emisję podcastów na Spotify na czas żałoby po królowej

Meghan Markle w trakcie żałoby znów pozwala nazywać się księżną Sussex (fot. Wikimedfia Commons/Northern Ireland Office)

Meghan, księżna Sussex, wstrzymała emisję nowych odcinków swojego podcastu na Spotify do czasu zakończenia oficjalnej żałoby po królowej Elżbiecie II. Wcześniej jej mąż, książę Harry, złożył bardzo osobisty hołd zmarłej, mówiąc, jak bardzo cenił czas spędzony z babcią, obiecał też uhonorować swojego ojca króla Karola III jako nowego monarchę.

Harry i Meghan zrezygnowali z królewskich obowiązków w 2020 roku. Wygłosili miażdżącą krytykę stosunków panujących w Pałacu Buckingham i od tego czasu nie kontaktowali się z rodziną królewską. Jednak w sobotę para pojawiła się na wspólnym spacerze z księciem Williamem i jego żoną Kate. Śmierć królowej zapowiada pojednanie.

Czytaj też: BBC dostało 670 skarg na sposób ogłoszenia śmierci królowej. "Brak szacunku i głupota"

Cykl podcastów Meghan pod nazwą "Archetypy" przedstawia silne kobiety radzące sobie z rzeczywistością. Do tej pory wyemitowane zostały dwa odcinki. Jeden z udziałem piosenkarki Mariah Carey i drugi z tenisistką Sereną Williams, która podczas zakończonego w niedzielę US Open w wieku 40 lat oficjalnie zakończyła karierę.

Zanim została księżną, Meghan Markle była aktorką grywającą w amerykańskich produkcjach telewizyjnych.

Czytaj też: "Polityka" przygotowała wydanie specjalne pt. "Królowa świata" o Elżbiecie II

(MAC, 14.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.