Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Polityka" przygotowała wydanie specjalne pt. "Królowa świata" o Elżbiecie II

W wydaniu pt. „Królowa świata” znajdą się m.in. teksty o drodze Elżbiety II na tron, jej relacjach rodzinnych, symbolach władzy monarszej oraz jej współpracy z kolejnymi brytyjskimi premierami (fot. materiały promocyjne)

W środę do sprzedaży trafi wydanie specjalne „Polityki” (Polityka) poświęcone zmarłej królowej Elżbiecie II. To wybór tekstów z zeszłorocznego numeru "Pomocnika Historycznego" o dynastii Windsorów.

Jak mówi „Presserwisowi” Anita Brzostowska, zastępczyni dyrektora ds. wydawniczych, teksty zamieszczone w wydaniu pt. "Królowa świata" zostały zaktualizowane i zmodyfikowane po śmierci Elżbiety II oraz uzupełnione o słowo wstępne.

Czytaj też: Większość gazet Polska Press o śmierci Elżbiety II poinformowała dopiero w poniedziałek

– W piątek zamknęliśmy pracę nad tym wydaniem i wysłaliśmy je do druku – informuje Brzostowska.

Press

Wydanie specjalne „Królowa świata” ma 84 strony i kosztuje 14,99 zł (fot. materiały promocyjne)

Artykuły pochodzące z zeszłorocznego "Pomocnika Historycznego Windsorowie" przygotowali m.in. dziennikarka Onetu Karolina Chibowska, Marek Rybarczyk – wieloletni korespondent w Londynie i autor książek o rodzinie królewskiej oraz dziennikarze „Polityki” Marek Ostrowski i Aleksandra Żelazińska.

Czytaj też: Netflix wstrzymał realizację szóstego sezonu serialu "The Crown"

Wydanie specjalne „Królowa świata” ma 84 strony i kosztuje 14,99 zł.

(MZD, 13.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.