Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kraków przez dwa lata zapłaci za obsługę studia 10,1 mln zł

Program "Play Kraków News" jest emitowany ze studia Centrum Kongresowego ICE Kraków (screen: Play Kraków News)

Agencja Another View wygrała przetarg spółki Kraków5020 dotyczący obsługi hybrydowego studia online Centrum Kongresowego ICE Kraków. Miejska spółka zapłaci za dwa lata jego pracy 10,1 mln zł.

Ze studia Centrum Kongresowego od marca na stronie playkrakow.com i na Facebooku jest emitowany miejski program informacyjny "Play Kraków News". Trwa ok. 40 minut, a koszt produkcji jednego wydania to ok. 4 tys. zł (emisje są od poniedziałku do piątku).

Czytaj też: Janusz Palikot pozywa Jana Śpiewaka za naruszenie dóbr osobistych

Przetarg na obsługę studia hybrydowego nagłośniły lokalne media - m.in. według wyliczeń krakowskiej redakcji "Gazety Wyborczej" jeden dzień pracy studia miał kosztować miasto 35 tys. zł. Ostatecznie kontrakt będzie obowiązywał dwa lata, a nie rok - jak wcześniej zakładano, a miasto zapłaci 10,1 mln zł, a nie 12,6 mln zł jak planowano.

Another View odpowiada za montaż i archiwizację materiałów, tworzenie zdjęć, rejestrację obrazu i dźwięku oraz zapewnienie organizacji studia umożliwiającej emitowanie materiałów na żywo. Agencja zapewni również realizację audycji na żywo, rozmów publicystycznych, koncertów, serwisów informacyjnych oraz wydarzeń rozrywkowych.

Czytaj też: Allegro chce zarejestrować kolor jako znak towarowy

Studio hybrydowe ICE Kraków zostało stworzone na potrzeby klientów centrum kongresowego. Na początku marca, kiedy do Krakowa zaczęli napływać uchodźcy wojenni z Ukrainy, uruchomiono w nim miejski program informacyjny, nadawany po polsku i ukraińsku, który skupiał się na informacjach związanych z pomocą Ukraińcom. Obecnie program przekazuje informacje związane głównie z działalnością miasta i jego spółek.

(KAP, PAR, 13.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.