Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix wstrzymał realizację szóstego sezonu serialu "The Crown"

Postać królowej siłą rzeczy była wiodącą postacią dotychczas wyemitowanych sezonów (screen: YouTube/Matthew Rogers)

Realizatorzy szóstego i w założeniu ostatniego sezonu wielokrotnie nagradzanego serialu fabularnego Netflixa "The Crown" o brytyjskiej rodzinie królewskiej na kilka dni wstrzymali produkcję. W hołdzie zmarłej królowej Elżbiecie II. Dniem wolnym od zdjęć będzie też poniedziałek 19 września, kiedy odbędzie się pogrzeb.

Postać królowej – siłą rzeczy (panowała przez 70 lat) – była wiodącą postacią dotychczas wyemitowanych sezonów. Claire Foy za rolę młodej Elżbiety II zdobyła dwie nagrody Emmy i Złoty Glob. Olivia Colman wcieliła się w tę rolę w trzecim i czwartym sezonie, a Imelda Staunton zagrała zmarłą w wieku 96 lat królową w piątej odsłonie, która ma zadebiutować na Netflixie w listopadzie.

Czytaj też: Większość gazet Polska Press o śmierci Elżbiety II informuje dopiero w poniedziałek

Zgodnie z zapowiedziami nadchodzący sezon obejmie wydarzenia z początku i połowy lat 90., w tym rozwód księcia Karola (już oficjalnie króla Karola III) i księżnej Diany.

(MAC, 12.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.