Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowa ramówka podcastowa Onetu. Premiery odcinków codziennie o 20

Wszystkie odcinki podcastów tuż po premierze, a także wcześniejsze sezony i wydania są do posłuchania w aplikacji Onet Audio oraz na innych popularnych platformach podcastowych (fot. cegoh/Pixabay)

Ruszyła nowa ramówka podcastowa Onetu. Codziennie o godz. 20 można posłuchać premierowych odcinków.

Poniedziałki zarezerwowane są dla duetu „WojewódzkiKędzierski”. Gościem pierwszego odcinka prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego był aktor Antoni Królikowski. W każdy wtorek o godz. 20 zaś będzie można posłuchać podcastu „Raport międzynarodowy. Ukraina”. Witold Jurasz, dziennikarz Onetu i były chargé d’affaires RP w Białorusi, wraz ze swoimi gośćmi będzie komentował bieżące wydarzenia w Ukrainie i na świecie.

Czytaj też: Radio Tok FM już bez Piotra Najsztuba. Jedno zdanie o Morawieckim i Tusku za dużo

Na środy o 20 zaplanowane są nowe odcinki 3. sezonu podcastu „Tak Mamy”. Autorki – Martyna Wyrzykowska oraz Natalia Hołownia – skupiają się na relacji mamy z dzieckiem i przeżyciach kobiet związanych z macierzyństwem. Gościnią odcinka emitowanego 7 września będzie aktorka Aleksandra Hamkało.

W czwartki o godz. 20 emitowany będzie podcast „O serialach”, w którym Bartosz Węglarczyk i Piotr Markiewicz komentują popkulturowe wydarzenia i opowiadają o najciekawszych filmowych oraz serialowych premierach.

Piątkowe wieczory upłyną pod znakiem podcastu „Matcha Talks w Onecie”. Jego autorką jest Julia Izmałkowa, instagramerka, badaczka i psycholożka, która będzie rozmawiała ze znanymi osobami o rodzinie. Gościem pierwszego odcinka będzie Tomasz Terlikowski ze swoją historią rodziny wielodzietnej. W kolejnych odcinkach posłuchamy m.in. Piotra Jaconia, Hanny Lis i Joanny Przetakiewicz.

Czytaj też: Nowy prezes TVP. Kurski nic nie wiedział o odwołaniu, Matyszkowicz został uprzedzony

W każdą sobotę o godz. 20 emitowany będzie podcast "Stan wyjątkowy" autorstwa dziennikarzy Onetu i "Newsweek Polska": Andrzeja Stankiewicza, Renaty Grochal, Dominiki Długosz i Kamila Dziubki.

Ramówkę w niedzielne wieczory będzie zamykał podcast "W cieniu sportu”, w którym były siatkarz Łukasz Kadziewicz rozmawia ze swoimi gośćmi o kulisach sportu. Gościem najbliższego odcinka będzie siatkarz Sebastian Świderski.

Wszystkie odcinki podcastów tuż po premierze, a także wcześniejsze sezony i wydania są do posłuchania w aplikacji Onet Audio oraz na innych popularnych platformach podcastowych.

Czytaj też: Nowy "Press": Lachowski o swojej pierwszej wojnie, a także Gugała, Burzyńska, Klarenbach i ekipa Zełenskiego

(MZD, 06.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.