Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Kurska wraca do TVP. Pokieruje "Pytaniem na śniadanie"

Jacek Kurski w poniedziałek został odwołany ze stanowiska prezesa TVP, Joanna Kurska do "Pytanie na śniadanie" dołączy we wtorek (Fot. Paweł Wodzyński/East News)

Joanna Kurska, żona Jacka Kurskiego, będzie kierować "Pytaniem na śniadanie" TVP 2 - dowiedział się "Presserwis". Joanna Kurska pracowała już w TVP w 2016 roku. Była dyrektorką biura programowego i dyrektorką biura marketingu.

Z naszych informacji wynika, że Joanna Kurska ma dołączyć do zespołu programu we wtorek, 6 września. 

Czytaj też: Nowy prezes TVP. Kurski nic nie wiedział o odwołaniu, Matyszkowicz został uprzedzony

Joanna Kurska pracowała już w TVP w 2016 roku. Była dyrektorką biura programowego i dyrektorką biura marketingu. Odeszła w październiku 2016 roku. "Zgodnie z najwyższym standardem etyki i profesjonalizmu dyrektor Joanna Klimek zakończyła pracę w telewizji ze względu na nawiązanie osobistej relacji z prezesem Jackiem Kurskim" - tłumaczono w oświadczeniu TVP. Potem przez dwa miesiące Kurska była dyrektorką departamentu public relations w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie. Następnie rozpoczęła pracę w Netii.

Czytaj też: Boski Mateusz. Kim jest Mateusz Matyszkowicz, nowy prezes TVP?

Joanna Kurska zanim dołączyła do TVP, przez kilkanaście lat pracowała w Polsacie.

W poniedziałek Rada Mediów Narodowych odwołała ze stanowiska prezesa TVP Jacka Kurskiego.

(KOZ, 05.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.