Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Player.pl podwyższył ceny pakietów, w Polsat Box Go na razie bez podwyżek

Podwyżkę zapowiedział też już serwis streamingowy Viaplay (fot. Pixabay.com)

Serwis Player.pl (TVN Warner Bros. Discovery) zdecydował się na podwyżkę miesięcznych opłat za pakiety. Cen nie podwyższa na razie Polsat Box Go, choć w jego aplikacji mobilnej udostępniono cennik z wyższymi opłatami.

Biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery podwyżki pakietów w Player.pl tłumaczy "prężnie rozwijającą się ofertą serwisu", a także "podążaniem za zmianami na rynku".

Od 29 sierpnia cena pakietu z reklamami dla nowych klientów wynosi 10 zł (zamiast 8 zł). Pakiet bez reklam kosztuje 20 zł (zamiast 18 zł).

"W dalszym ciągu to cena za jedno konto, na którym można założyć aż do pięciu profili. Dodatkowo pojawi się także możliwość wykupienia abonamentu na sześć miesięcy" - podkreśla biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Czytaj też: AWR "Wprost" mimo niższych przychodów zakończyła rok na plusie

Cen na razie nie podwyższa konkurencyjny serwis Polsat Box Go. Choć w jego aplikacji mobilnej pojawił się nowy cennik, to Olga Zomer, rzeczniczka Cyfrowego Polsatu, zapewnia, że obowiązują dotychczasowe ceny.

Obecna cena za miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Premium to 30 zł, a do Polsat Box Go Sport - 40 zł. W cenniku dostępnym w aplikacji koszt pierwszego to 40,99 zł, a drugiego - 53,99 zł.

Czytaj też: Medale Wolności Słowa dla Wappy, Tulei i Jaconia, a także Traczyk-Stawskiej

Olga Zomer z Cyfrowego Polsatu wyjaśnia, że opłaty w aplikacjach mogą różnić się w zależności od wybranej platformy sprzętowej, operatora płatności lub waluty, z wykorzystaniem których następuje zamówienie, ze względu na koszty tych operacji. - Dlatego rekomendujemy zakup pakietów na WWW. Korzystać z treści po ich zakupie można oczywiście na dowolnym urządzeniu - mówi Zomer.

Ceny podniesie za to Viaplay (Viaplay Group). Od marca 2023 roku za dostęp do serwisu trzeba będzie płacić 55 zł miesięcznie (obecnie 34 zł).

(MNIE, 31.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.