Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Zet przenosi podsumowanie tygodnia Stankiewicza z politykami

Prowadzącym "6. dzień tygodnia w Radiu Zet" będzie Andrzej Stankiewicz (fot. materiały prasowe)

Od września program Andrzeja Stankiewicza, podsumowujący najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia, będzie emitowany w Radiu Zet nie w niedziele, a w soboty.

Zmieni się nazwa audycji na "6. dzień tygodnia w Radiu Zet", a pora, czyli godz. 9, pozostanie bez zmian. Audycja emitowana będzie w tym samym paśmie co "Wybory w toku" Dominiki Wielowieyskiej w Tok FM czy "Śniadanie w Trójce" Beaty Michniewicz w Programie III Polskiego Radia.

Czytaj też: Rymanowski w "Gościu Radia Zet". Co mówią Chrabota, Żakowski, Węglarczyk, Imielski

Radio Zet w marcu 2021 roku po ponad trzech latach przywróciło niedzielną audycję z politykami. Prowadzącym "7. dzień tygodnia" został Andrzej Stankiewicz, zastępca redaktora naczelnego Onetu.

Radio Zet od września utrzyma układ pasm wprowadzony w kwietniu. Gospodarzami "Dzień dobry bardzo" (5.30-9) będą Marek Starybrat i Robert Motyka. Ewelina Pacyna poprowadzi "Dzień dobry bardziej" (9-12), Robert Karpowicz – "Chwytaj dzień w Radiu Zet" (12-15), Agnieszka Kołodziejska – "Dzieje się w Radiu Zet" (15-17), Michał Korościel i Marcin Sońta – "Szczyt wszystkiego w Radiu Zet" (17-20). Od 20 nadal słuchać będzie można "Plus/minus listy Radia Zet" Marcina Wojciechowskiego. Gospodarzami pasma "Jasna strona nocy" od północy do trzeciej pozostaną wymiennie Hubert Radzikowski i Adrian Nowak.

Na antenie Radia Zet nadal emitowane będą również m.in. "Kocham cię, kino" Grażyny Torbickiej, "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego i "Nosel wraca" Kamila Nosela.

Czytaj też: KRRiT na odchodnym chce zdemolować rynek radiowy

(KOZ, 29.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.