Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rymanowski gospodarzem "Gościa Radia Zet". Konkurencja dla Mazurka w RMF

Bogdan Rymanowski (fot. materiały prasowe)

Bogdan Rymanowski z Telewizji Polsat będzie od poniedziałku prowadzić porannego "Gościa Radia Zet". Ich dotychczasowa gospodyni Beata Lubecka pojawiać się będzie w popołudniowych wydaniach.

"»Gość Radia Zet« w dwóch codziennych pasmach – porannym i popołudniowym – prowadzonych przez dwie różne, wybitne osobowości dziennikarskie takie jak Bogdan Rymanowski i Beata Lubecka, otwiera przed nami nową perspektywę publicystyczną" – stwierdza w komunikacie Mariusz Smolarek, redaktor naczelny Radia Zet.

Czytaj też: Zebrano już 330 tys. zł na pozew przeciwko ministrowi Czarnkowi i prof. Roszkowskiemu

Beata Lubecka porannego "Gościa Radia Zet" prowadziła od 2018 roku. Popołudniowe wydania emitowane będą w dni powszednie po 17.

Bogdan Rymanowski od października 2018 roku jest związany z Telewizją Polsat, gdzie prowadzi "Gościa Wydarzeń" i "Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii".

(KOZ, 25.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.