Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jesienią w Polsat Cafe ostatni serial dokumentalny Ireny i Jerzego Morawskich

Jerzy Morawski razem z żoną zrealizował dla Polsat Play kilkaset godzin serii dokumentalnych (fot. Piotr Król/Press)

Polsat Cafe jesienią pokaże "Miłość z internetu", ostatni serial dokumentalny Ireny i Jerzego Morawskich – ustalił "Presserwis".

"Miłość z internetu" to kontynuacja "Kochanków z internetu", zrealizowanych przez Morawskich w 2006 roku dla Polsatu. Serial opowiada o bohaterach, którzy szukali partnerów poprzez serwisy randkowe i ich znaleźli. Liczy 12 odcinków. Z naszych informacji wynika, że wstępnie emisja rozpocznie się w październiku.

Czytaj też: Zebrano już 330 tys. zł na pozew przeciwko ministrowi edukacji i autorowi podręcznika do hit

Irena Morawska zmarła w wieku 68 lat. Razem z mężem Jerzym Morawskim zrealizowali wspólnie kilkaset godzin serii dokumentalnych dla Polsat Play. Zaczęli od "Chłopaków do wzięcia", a następnie powstały: "Drwale", "Czas wojowników", "Kloszard Story", "Serca dwa", "Wakacje z Bałtykiem".

(KOZ, 25.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.