Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Lanberry Uściłowska za Sylwię Grzeszczak w "The Voice of Poland"

Lanberry to wokalistka i współautorka piosenek (fot. materiały prasowe)

Małgorzata "Lanberry" Uściłowska, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomasz "Tomson" Lach i Aleksander Milwiw-Baron z zespołu Afromental będą trenerami w 13. edycji "The Voice of Poland" w TVP 2.

Lanberry zasiądzie w fotelu trenera po raz pierwszy. To wokalistka i współautorka piosenek m.in. Roksany Węgiel i Viki Gabor. W programie zajmie miejsce piosenkarki Sylwii Grzeszczak.

Czytaj też: Kanał TTV wznawia program "Usterka"

Z kolei Justyna Steczkowska oceniała już uczestników w edycjach drugiej, czwartej, piątej oraz dwunastej, Marek Piekarczyk – od drugiej do piątej i w dwunastej, a Tomson i Baron we wszystkich oprócz pierwszej i dziewiątej.

Program będzie można oglądać od 3 września w sobotnie wieczory. Show bez zmian poprowadzą Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Według Nielsen Media 12. edycja "The Voice of Poland" przyciągała jesienią ub.r. średnio 1,78 mln widzów.

Czytaj też: Jan Pospieszalski wrócił do marki "Warto rozmawiać", ale TVP nie chce z nim współpracować

(MNIE, 12.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.