Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarz TVP 3 Wrocław miał ciężki udar, trwa zbiórka na jego leczenie

Obecnie dziennikarz przebywa w szpitalu w Szczecinie i potrzebuje intensywnej neurorehabilitacji (screen: Zrzutka.pl)

Trwa zbiórka na rehabilitację 31-letniego dziennikarza TVP 3 Wrocław Łukasza Owsianego, który pod koniec lipca doznał udaru niedokrwiennego w obrębie pnia mózgu.

Bliscy dziennikarza informują, że od jego przywiezienia na Szpitalny Oddział Ratunkowy Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie do postawienia diagnozy minęło aż 11 godzin. Według rodziny dziennikarza, gdyby diagnozę udało się postawić szybciej, stan Łukasza Owsianego nie byłby teraz tak ciężki.

Obecnie dziennikarz przebywa w szpitalu w Szczecinie i potrzebuje intensywnej neurorehabilitacji. Jego bliscy i przyjaciele uruchomili zbiórkę na ten cel. Pieniądze można wpłacać poprzez serwis Zrzutka.pl. Za jej pośrednictwem udało się już zebrać ponad 27 tys. zł z planowanych 30 tys. zł.

Pomóc można też, wpłacając środki na konto Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia. Numer konta można znaleźć na stronie Pomagamlukaszowi.pl.

O zbiórce na rzecz dziennikarza informowały już m.in. "Wiadomości" TVP 1 czy "Fakty" TVP 3 Wrocław.

(MNIE, 12.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.