Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Skórzyński zniknął z anten TVN, ważą się jego losy w stacji

Pracownicy stacji spekulują, że Krzysztof Skórzyński mógłby dołączyć do grona gospodarzy "Dzień dobry TVN" (fot. materiały prasowe)

Krzysztof Skórzyński zniknął z anten TVN. Przebywa na urlopie, a po powrocie ma odbyć rozmowę z kierownictwem TVN Warner Bros. Discovery - ustalił "Presserwis".

Nieoficjalnie pracownicy stacji spekulują, że Krzysztof Skórzyński mógłby dołączyć do grona gospodarzy "Dzień dobry TVN". Nie jest to jednak przesądzone, a TVN nie informuje, czym Skórzyński ma zajmować się w jesiennej ramówce. On sam też nie chce rozmawiać z "Presserwisem".

Czytaj też: Kanał TVP Nauka ruszy w październiku, ale pierwszy program pokaże już w sierpniu

Z naszych ustaleń wynika, że po powrocie z urlopu Skórzyński spotka się z kierownictwem stacji. Wtedy mają zostać mu przedstawione jego nowe obowiązki. Wszystko ma wyjaśnić się w najbliższych tygodniach.

Skórzyński zawieszony za doradzanie Dworczykowi

Krzysztof Skórzyński był dziennikarzem politycznym "Faktów" TVN i TVN 24. Został zawieszony w obowiązkach w drugiej połowie września ub.r. po opublikowaniu e-maili z prywatnej skrzynki Michała Dworczyka, szefa Kancelarii Premiera. Wynikało z nich, że co najmniej dwukrotnie Skórzyński mu doradzał.

Początkowo dziennikarz zaprzeczył. Następnie zamilkł i nie przeprosił ani za doradzanie politykowi, ani za kłamstwo w tej sprawie.

Czytaj też: PR-owcy: Jarosław Kaczyński musi zmienić narrację, jeżeli nie chce stracić wyborców

Stacja ogłosiła, że przeprowadzi wewnętrzne śledztwo w sprawie Skórzyńskiego, a do czasu jego zakończenia odsunęła go od tematów politycznych. Później Skórzyński zajmował się obsługą reporterską Pucharu Świata w skokach narciarskich, a następnie pracował przy programach TVN 24 dotyczących wojny w Ukrainie.

Wiosną br. występował w przebraniu koguta w muzycznym show TVN "Mask Singer".

(MNIE, 09.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.