Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Berezowski wrócił do pracy realizatora dźwięku

Ekstraklasa Live Park odpowiada za produkcję telewizyjną dla Viaplay (screen: Youtube.com/Viaplay Polska)

Tomasz Berezowski, ostatnio dyrektor biura technologii Polskiego Radia, rozpoczął pracę w spółce Ekstraklasa Live Park.

– Wróciłem do źródeł i do tego, co lubię najbardziej – mówi Tomasz Berezowski, który w Ekstraklasie Live Park został realizatorem dźwięku. Berezowski będzie pracować przy transmisji meczów Bundesligi i Premier League w Viaplay (Ekstraklasa Live Park jest podwykonawcą dla Viaplay).

Czytaj też: Helsińska Fundacja Praw Człowieka i Watchdog apelują do RPO ws. Polska Press

Tomasz Berezowski jest ekspertem od techniki radiowej i telewizyjnej. Od września 2021 roku do lipca 2022 kierował biurem technologii Polskiego Radia. Do końca 2016 roku pracował w Eurozecie jako dyrektor ds. infrastruktury. W latach 2002-2014 był dyrektorem technicznym TVN, zasiadał też w zarządzie spółki. Od połowy 2009 roku do połowy 2011 zajmował stanowisko wiceprezesa ITI Neovision (operator platformy N) ds. technologii. W latach 90. pracował jako szef infrastruktury technicznej w RMF FM.

Ekstraklasa Live Park odpowiada za produkcję telewizyjną dla Viaplay. Spółka wspólnie z ATM System zbudowała studio, reżyserkę oraz przygotowała zaplecze technologiczne dla serwisu w Polsce.

Czytaj też: Państwowa Inspekcja Pracy nie potwierdziła zarzutów o mobbing w "Newsweeku". "Moje życie zamieniono w koszmar"

(KOZ, 03.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.