Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Mam talent Ameryka" z Sarą James w Telewizji WP

Simon Cowell zagwarantował Sarze James występ w półfinale "Mam talent Ameryka" (fot. materiały prasowe)

Telewizja WP pokaże najnowszą edycję "Mam talent Ameryka" z udziałem polskiej piosenkarki Sary James.

Jak podał nadawca, odcinki "Mam talent Ameryka" będą emitowane w tym samym tygodniu co w Stanach Zjednoczonych. W Telewizji WP program będzie można oglądać od najbliższego weekendu co niedzielę o 19.50.

Czytaj też: TVP przygotowuje kampanię reklamową filmu "Orlęta. Grodno '39"

W "Mam talent Ameryka" udział wzięła Sara James, zwyciężczyni czwartej edycji "The Voice Kids" i zeszłoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior. James w eliminacjach amerykańskiego talent show otrzymała od jurora Simona Cowella złoty buzz, który przeniósł ją bezpośrednio do półfinałowych odcinków na żywo. Widzowie Telewizji WP zobaczą jej występ w drugim odcinku, który pokazany zostanie 14 sierpnia.

Występ Sary James na YouTube zanotował dotychczas prawie 16 mln wyświetleń.

Czytaj też: Państwowa Inspekcja Pracy nie potwierdziła zarzutów o mobbing w "Newsweeku". "Moje życie zamieniono w koszmar"

(KOZ, 03.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.