Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP przygotowuje kampanię reklamową filmu "Orlęta. Grodno '39"

Film wejdzie do kin 9 września (fot. materiały prasowe)

Telewizja Polska kampanią reklamową wesprze premierę koprodukowanego i dystrybuowanego przez spółkę filmu fabularnego Krzysztofa Łukaszewicza "Orlęta. Grodno '39".

TVP rozpisała przetarg na usługi zakupu mediów na potrzeby kampanii filmu. W kampanii wykorzystane mają być m.in. sieć reklamowa Google Display Network, media społecznościowe (Facebook, Instagram), YouTube, portal Onet.pl i nośniki reklamy zewnętrznej w największych miastach Polski.

Press

Film "Orlęta. Grodno '39", wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, wejdzie do kin 9 września. To produkcja o agresji wojsk sowieckich na Polskę we wrześniu 1939 roku.

Czytaj też: TVP przygotowuje program muzyczny dla TVP Wilno

Obraz przedstawia historię walki cywilnych mieszkańców Grodna, w dużej mierze harcerzy i młodzieży szkolnej z rosyjskim najeźdźcą. W role młodych bohaterów wcielili się m.in. Feliks Matecki, Wit Czernecki, Almira Nawrot i Filip Gurłacz. Partnerują im Jowita Budnik, Bartłomiej Topa, Antoni Pawlicki, Leszek Lichota, Andrzej Mastalerz, Łukasz Lewandowski.

(KOZ, 03.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.