Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix próbuje uratować pozycję lidera. Planuje franczyzę "The Gray Man"

W drugiej części mają powrócić bracia Joe i Anthony Russo jako producenci i reżyserzy, a Ryan Gosling ponownie ma zagrać główną rolę (screen: YouTube/Netflix)

Netflix ogłosił plan przekształcenia swojego hitu „The Gray Man” w serię szpiegowską. Film o budżecie 200 mln dol. ma zostać wzbogacony o sequel i spin-off, nad którymi twórcy pierwszego filmu już rozpoczęli prace. Planują też kolejne produkcje.

Po utracie ponad miliona subskrypcji w pierwszym półroczu br. serwis szuka sposobów na uratowanie pozycji lidera na rynku streamingowym. Jednym z pomysłów jest wprowadzenie franczyzy. Wysokobudżetowa produkcja po pierwszym tygodniu od momentu udostępnienia w serwisie bije rekordy oglądalności (w premierowy weekend oglądano film łącznie przez 88,5 mln godzin). W drugiej części mają powrócić bracia Joe i Anthony Russo jako producenci i reżyserzy, a Ryan Gosling ponownie ma zagrać główną rolę.

Czytaj też: Netflix w drugim kwartale stracił mniej subskrybentów, niż się spodziewał

Pomimo dużej oglądalności opinie krytyków dla "Gray Man" były miażdżące, zwłaszcza dotyczące scenariusza.

(MAC, 29.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.