Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eleven Sports promuje się ligą hiszpańską z udziałem Roberta Lewandowskiego

Od najbliższego sezonu w La Liga Santander jako zawodnik FC Barcelona będzie grał Robert Lewandowski (fot. Jakub Kamiński/East News)

Trwa kampania reklamowa kanałów Eleven Sports (Grupa Polsat Plus), w ramach której nadawca promuje transmisje piłkarskiej ligi hiszpańskiej z udziałem Roberta Lewandowskiego.

Kampania została przygotowana samodzielnie przez Eleven Sports. W jej ramach są emitowane spoty telewizyjne z informacją o możliwości oglądania La Liga Santander z Robertem Lewandowskim w kanałach Eleven Sports. Kampania obejmuje stacje z Grupy Polsat Plus (m.in. Polsat, Polsat News, Polsat Sport, TV 4). Za mediaplan odpowiada Polsat Media.

Czytaj też: Przejście Roberta Lewandowskiego do Barcelony może odebrać widzów Viaplay

Od najbliższego sezonu w La Liga Santander jako zawodnik FC Barcelona będzie grał Robert Lewandowski, który przeszedł tam z niemieckiego klubu Bayern Monachium (prawa do Bundesligi ma Viaplay).

Nowy sezon La Liga Santander ruszy 12 sierpnia. Licencję do pokazywania ligi hiszpańskiej Eleven Sports posiada do sezonu 2025/26. Dzieli ją z Canal+.

Czytaj też: Canal+ pokaże mecze ligi angielskiej, ale z komentarzem z Viaplay

(MNIE, 29.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.