Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat jesienią z nowym sezonem "Świata według Kiepskich"

Ostatni premierowy sezon serialu późną jesienią 2021 roku oglądało średnio 628 tys. widzów (fot. materiały prasowe)

W jesiennej ramówce Polsatu znajdą się nowe odcinki sitcomu "Świat według Kiepskich".

Będzie to 31. sezon, nagrany zimą 2021 roku, który dotychczas nie miał swojej premiery. Składa się z 12 odcinków, a będzie go można oglądać w środy o 21.35, od 31 sierpnia.

Na emisję czeka jeszcze specjalny odcinek serialu, dedykowany zmarłym aktorom: Dariuszowi Gnatowskiemu, który wcielał się w rolę Arnolda Boczka, oraz Ryszardowi Kotysowi, który grał Mariana Paździocha. Polsat nie podjął jeszcze decyzji, kiedy zostanie on nadany.

Czytaj też: Polsat zrealizował polską wersję rosyjskiego serialu, ale na razie jej nie pokaże

Telewizja Polsat na razie nie planuje realizacji kolejnych sezonów "Świata według Kiepskich". Nie wyklucza jednak powrotu serialu w przyszłości.

Odcinki z politycznymi akcentami przeniesione na wieczór

Dotychczas ostatni premierowy sezon sitcomu późną jesienią 2021 roku oglądało średnio 628 tys. widzów. Widownię obniżyły dwa ostatnie odcinki serii, które pokazano w środku nocy. Bez ich uwzględnienia sitcom śledziło średnio 745 tys. osób.

Czytaj też: Programy Dody i Izabeli Janachowskiej nowościami w jesiennej ramówce Polsatu

Przesunięte na noc odcinki zawierały mocne akcenty polityczne. W serialu padło np. sformułowanie "zdradziecka morda", które pierwotnie w Sejmie wypowiedział Jarosław Kaczyński, prezes PiS, pod adresem opozycji. Według stacji zmiana pasma serialu wynikała jednak tylko z modyfikacji ramówki i nie miała związku z treścią odcinków.

(MNIE, 20.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.