Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Programy Dody i Izabeli Janachowskiej nowościami w jesiennej ramówce Polsatu

W nowym programie Doda będzie poszukiwała partnera życiowego (fot. Paweł Wodzyński/East News)

W jesiennej ramówce Polsatu znalazły się m.in. randkowy reality show Dody, ślubny program Izabeli Janachowskiej i kontynuacje sprawdzonych formatów.

Nowościami będą "Doda. 12 kroków do miłości" (w soboty o 20, od 3 września) i "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" (w niedziele o 17.40, od 4 września). W pierwszym z tych programów wokalistka Dorota "Doda" Rabczewska będzie poszukiwała partnera życiowego, a w drugim ekspertka ślubna Izabela Janachowska pomoże parom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej w organizacji ich wymarzonego ślubu.

Czytaj też: Polsat jesienią z nowym sezonem "Świata według Kiepskich"

Kontynuowane będą: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (od 29 sierpnia w poniedziałki o 20.05), "Love Island. Wyspa miłości" (od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku i w niedziele po 22), "Ninja Warrior Polska" (od 30 sierpnia, we wtorki o 20.05), "Hell's Kitchen.

Piekielna kuchnia" (od 31 sierpnia, w środy o 20), "Świat według Kiepskich" (od 31 sierpnia, w środy o 21.35), "Nasz nowy dom" (od 1 września w czwartki o 20.05), "Przyjaciółki" (od 1 września, w czwartki o 21.05), "Twoja twarz brzmi znajomo" (od 2 września, w piątki o 20.05) i "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni" (od 11 września, w niedziele o 20).

(MNIE, 20.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.