Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ana Zalewska przechodzi z Papaya Films do Saatchi & Saatchi

Ana Zalewska dołączyła do Saatchi & Saatchi z początkiem lipca (fot. LinkedIn/Ana Zalewska)

Po prawie 4 latach spędzonych w Papaya Films Ana Zalewska przeszła do agencji Saatchi & Saatchi i objęła stanowisko content strategist.

Zalewska w agencji jest odpowiedzialna za codzienne usługi strategiczne dla wybranych klientów agencji, wsparcie zespołu strategii contentowych, a także za usprawnienie procesów współpracy między działami.

W Papaya Films Zalewska pracowała od września 2018 roku - początkowo była związana głównie z Papaya Young Creators, a przez ostatni rok działała jako creative project lead, skupiając się na międzydziałowych projektach studia produkcyjnego. Wcześniej - przez cztery lata - była związana z polskim oddziałem Vice Media, gdzie zaczynała jako redaktorka, a kończyła jako branded content manager.

(KAP, 13.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.