Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reporter Paweł Tworek odszedł z News 24, rozpoczął współpracę z Onet.pl

Paweł Tworek w przeszłości był związany m.in. z Meloradiem i Radiem Zet (fot. materiały prasowe/Kamil Matuszewski)

Reporter Paweł Tworek odszedł z kanału informacyjnego News 24 (Astro).

Dziennikarz informuje, że rozpoczął współpracę z Onet.pl (Ringier Axel Springer Polska) jako reporter programu "Rezerwacja".

Czytaj też: Państwowa Inspekcja Pracy nie stwierdziła mobbingu w Radiu Łódź

Tworek w przeszłości był związany też m.in. z Meloradiem i Radiem Zet (Grupa Eurozet). Jest nie tylko dziennikarzem, ale też konferansjerem.

Wcześniej z News 24 pożegnali się m.in. prezenterzy Beata Tomczyk i Michał Adamiuk. Kanał rozpoczął jednak współpracę z dziennikarzami "Rzeczpospolitej" (Gremi Media), którzy testowo prowadzą programy na jego antenie.

Według Nielsen Media w pierwszym półroczu br. News 24 miał poniżej 0,01 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (kanał nadaje od marca, od kwietnia jest mierzony przez Nielsena).

Czytaj też: Nowy „Press": Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

(MNIE, 08.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.