Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarze "Rzeczpospolitej" poprowadzą programy w News 24 - to eksperyment

Według Nielsen Media w pierwszym półroczu News 24 miał poniżej 0,01 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (screen: WP Pilot)

Dziennikarze dziennika "Rzeczpospolita" (Gremi Media) zaczynają prowadzić programy na antenie kanału informacyjnego News 24 (Astro).

Pasmo publicystyczne prowadzone przez Jacka Nizinkiewicza, Michała Kolankę, Zuzannę Dąbrowską i Joannę Ćwiek będzie można oglądać w lipcu i sierpniu we wtorki i czwartki w godz. 20.30 - 22.30.

Czytaj też: Z News 24 znikają kolejni dziennikarze, według prezesa stacja sama rezygnuje z ich usług

Jak wyjaśnia Bogusław Chrabota, redaktor naczelny "Rzeczpospolitej", będzie to program na żywo, przygotowywany przez dziennikarzy dziennika, ale w ramach pasm publicystycznych News 24. - Nie jest to na razie współpraca redakcyjna, ale - tytułem eksperymentu - zgoda na to, by nasi dziennikarze występowali na antenie News 24. Pod koniec sierpnia podsumujemy eksperyment i ustalimy, co z dalszą współpracą - zaznacza Chrabota.

Według Nielsen Media w pierwszym półroczu br. News 24 miał poniżej 0,01 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (kanał nadaje od marca, od kwietnia jest mierzony przez Nielsena). Stacja jest na razie dostępna w małych i średnich kablówkach. Nie włączyła jej dotychczas do oferty żadna z czołowych ogólnopolskich sieci kablowych.

(MNIE, 07.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.