Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Czerwiec 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Płatna wersja Snapchata wystartowała w Stanach Zjednoczonych

Snapchat+ ma być lekiem na kłopoty (fot. Pixabay.com)

Snap Inc. w środę uruchomił płatną wersję aplikacji Snapchat w Stanach Zjednoczonych, wycenioną dla użytkowników na 3,99 dol. miesięcznie.

Snap wersję subskrypcyjną Snapchat+ zapowiadał już na początku czerwca. Lada moment wersja ma być dostępna w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Czytaj też: Google w Rosji dostał 1,2 mln dol. kary. Grzywny dla Twitcha i Pinterestu

Snap prorokuje, że nie osiągnie celów w zakresie przychodów i zysków na drugi kwartał i będzie musiał spowolnić zatrudnianie oraz obniżyć wydatki.

Początkowe funkcje w wersji płatnej obejmują możliwość zmiany ikony aplikacji, zobaczenia, kto ponownie obejrzał historię i przypięcia innych użytkowników do historii czatów jako "najlepsi przyjaciele".

Czytaj też: Mobbing w Bauerze? Redaktorka "Chwili dla Ciebie" chce odszkodowania

(MAC, 30.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.