Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Taniec z gwiazdami" w Polsacie wciąż w poniedziałki. Zatańczy Krzysztof Rutkowski

Pierwszym ogłoszonym uczestnikiem 13. edycji Polsatu jest Krzysztof Rutkowski, właściciel biura detektywistycznego (screen: YouTube/JastrzabPost)

Polsat potwierdził, że jesienią pokaże kolejną edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Program bez zmian ma być nadawany w poniedziałkowe wieczory.

Pierwszym ogłoszonym uczestnikiem 13. edycji Polsatu jest Krzysztof Rutkowski, właściciel biura detektywistycznego. Prowadzącymi show pozostaną Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska.

Czytaj też: UKE zbada, dlaczego oferta płatnego multipleksu Cyfrowego Polsatu nie jest dostępna dla klientów

W wiosennej ramówce Polsat nie nadawał tego show. Według Nielsen Media emitowaną jesienią ub.r. 12. edycję śledziło średnio 1,35 mln widzów. Wtedy program po raz pierwszy emitowano w poniedziałki. Wcześniej był nadawany w piątki. 

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie można oglądać od wiosny 2014 roku. Z kolei od wiosny 2005 do jesieni 2011 roku program – pod tytułem "Taniec z gwiazdami" – pokazywał TVN. Zrealizowano wtedy 13. edycji formatu. W TVN program najpierw emitowano w soboty, a później w niedziele.

Czytaj też: Lis nie pojawi się na razie w Tok FM w roli komentatora. Żakowski nie komentuje

(MNIE, 29.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.