Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wyborcza" zamyka aplikacje "Książek. Magazynu do czytania" i "Wysokich Obcasów Extra"

Ostatnie wspierane numery magazynów ukażą się w aplikacjach: 28 czerwca ("Książki") oraz 15 czerwca ("Wysokie Obcasy Extra") (fot. Unsplash.com)

Zespół "Wyborczej" (Agora) zdecydował o wygaszeniu samodzielnych aplikacji "Książek. Magazynu do czytania" i "Wysokich Obcasów Extra" dostępnych w Google Play oraz AppStore.

W pierwszej połowie maja aplikacje zostały wycofane ze sklepu Google Play oraz AppStore, co oznacza, że stały się niedostępne dla nowych użytkowników, a aktywni użytkownicy nie mogli przedłużyć subskrypcji na kolejny okres.

Czytaj też: Najdroższe w cenniku TVN są "Fakty", a w TVP – mecze siatkówki

Ostatnie wspierane numery magazynów ukażą się w aplikacjach: 28 czerwca ("Książki") oraz 15 czerwca ("Wysokie Obcasy Extra"). Aplikacja "Książki" przestanie być wspierana 29 sierpnia, a "Wysokie Obcasy Extra" 16 lipca.

– Obecnie wszyscy aktywni subskrybenci obydwu aplikacji mogą czytać oraz pobierać nowe i archiwalne wydania magazynów. Użytkownikom, którzy nie wykorzystali swojej subskrypcji, ponieważ w trakcie jej trwania zamknęliśmy aplikacje, przysługuje zwrot środków – informuje Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory.

Użytkownicy AppStore samodzielnie proszą o zwrot środków poprzez formularz.
Użytkownicy Google Play powinni posiadać dokument zakupu subskrypcji, a następnie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu dopełnienia formalności.

Czytaj też: Google będzie płacić za treści. Jest porozumienie z francuskimi wydawcami

Po zmianie – od połowy 2022 roku treści z dwumiesięcznika "Książki. Magazyn do czytania" i miesięcznika "Wysokie Obcasy Extra" dostępne będą w aplikacji mobilnej "Wyborczej", w serwisie Wyborcza.pl, w tym w sekcji Magazyny – Książki, a także na Wysokieobcasy.pl. 

Zespół "Wyborczej" skupia się obecnie na rozwoju swoich flagowych produktów cyfrowych – Wyborcza.pl i związanych z nim serwisów oraz aplikacji "Wyborczej".

Za rozwój i utrzymanie aplikacji „Wyborczej” odpowiada dział rozwoju produktu oraz IT Wyborcza.pl.

Czytaj też: Prezes TVP eksponowany podczas opolskiego festiwalu. "Pokazujemy to, na co mamy ochotę"

(BAE, 22.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.