Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Władze TVP, Polskiego Radia i PAP z absolutorium za 2021 rok

Prezes TVP dostał skwitowanie za 2021 rok (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Walne zgromadzenia Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i Polskiej Agencji Prasowej, które stanowi minister kultury, udzieliły absolutorium ich zarządom i radom nadzorczym za 2021 rok.

Walne spółek odbyły się we wtorek 21 czerwca. Biuro resortu kultury przekazało "Presserwisowi", że wszyscy członkowie zarządów i rad nadzorczych otrzymali absolutoria z wykonania obowiązków w 2021 roku.

Czytaj też: NIK prowadzi kontrolę w Krajowym Instytucie Mediów

W TVP skwitowanie dostali prezes Jacek Kurski i członek zarządu Mateusz Matyszkowicz, a także członkowie rady nadzorczej: Maciej Łopiński, Przemysław Tejkowski i Radosław Włoszek.

W przypadku Polskiego Radia absolutorium otrzymała prezeska Agnieszka Kamińska. Udzielone zostało ono również członkom rady nadzorczej: Januszowi Niedzieli, Magdalenie Niegierewicz i Grzegorzowi Kłoczce.

Czytaj też: Prezes TVP eksponowany podczas opolskiego festiwalu. "Pokazujemy to, na co mamy ochotę"

(KOZ, 22.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.