Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Czerwiec 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

YouTube z brytyjskim kanałem specjalnie dla ukraińskich dzieci

Projekt otrzymał wsparcie od firm produkcyjnych, nadawców, dystrybutorów i twórców treści, w tym m.in. YouTube'a (fot. Pixabay.com)

Dedykowany kanał YouTube ma pokazywać brytyjskie programy dla dzieci z dubbingiem w języku ukraińskim. Sunflower TV, wspierany przez PACT (Stowarzyszenie Producentów Kina i Telewizji) oraz konsorcjum brytyjskich organizacji nadawczych, wystartuje 1 lipca.

Kanał jest skierowany do ukraińskich dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które przesiedlają się do Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich oraz małoletnich nadal przebywających w Ukrainie.

Czytaj też: Google w Rosji ogłasza bankructwo

Do 200 godzin treści będzie zawierać szereg dubbingowanych brytyjskich programów dla dzieci, takich jak: Peppa Pig, Go Jetters, Ben & Holly’s Little Kingdom, Thomas & Friends oraz Mr Bean: The Animated Series (Jaś Fasola: seria animowana).

Press

Filmy na Sunflower TV będą wspierane przez dużych brytyjskich nadawców

Projekt otrzymał wsparcie od firm produkcyjnych, nadawców, dystrybutorów i twórców treści zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Ukrainie, w tym m.in. BBC, Channel 4, Channel 5, Entertainment One, Nickelodeon, YouTube, Starlight Media w Ukrainie i innych. 

Usługa zostanie później rozszerzona o dodatkowe programy skierowane do dzieci w wieku od lat 6 do 11.

Czytaj też: Viaplay nadal nie radzi sobie z technologią. Zaszkodzi to w przetargu na Ekstraklasę?

(MAC, 21.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.